Jak se registrovat

AKCE BYLA PŘELOŽENA NA BŘEZEN 2022

Zaplacená místa je možná si ponechat, potom s vámi budeme počítat i v posunutém termínu. Pokud požadujete vrácení peněz, ozvěte se nám a my vám vrátíme celou částku. Spolu s vrácením peněz bude vaše místo uvolněno k doregistraci před náhradním termínem. Jak přesně bude obsazení zbylých míst probíhat vám dáme zavčasu vědět.

Formulář
  • K registraci na hru je potřeba vyplnit formulář. Ten vám bude v první vlně zaslán do skupin, v pozdějších vlnách dostupný veřejně.
  • Ve formuláři si vyberete skupinu, se kterou pojedete, a roli.
  • Po vyplnění formuláře přistoupíte k platbě.
Platba
  • Registrační poplatek činí 1600 Kč.
  • Platí se předem na transparentní účet 2701294709/2010. Platba na místě nebude možná.
  • Pro identifikaci vepište do zprávy pro příjmce vzkaz ve tvaru „Solringar – Jméno a příjmení“.
  • V ceně registrace jsou zahrnuty veškeré náklady na akci včetně vašeho stravování (jídlo, pití) po celou dobu akce. Na místě bude masožravá i vegetariánská strava. Pokud trpíte výživovými problémy a je pro vás snazší si zajistit vlastní jídlo, lze se domluvit na odpuštění části poplatku. V případě, že se chcete zúčastnit, ale poplatek je pro vás příliš velký (pochopíme to, obzvlášť pokud ještě studujete), napište nám a zkusíme se na něčem domluvit.
Vracení peněz a storno

Platba na místě nebude možná. Bezplatně zrušit účast lze do 17.10. Pokud vaši účast zrušíte od 18.10, činí storno 50 % registračního poplatku. Storno od 1.11.2021 činí 100 % registračního poplatku. Omlouváme se, ale pokud před akcí zjistíte, že nemůžete jet, pokuste se za sebe prosím sehnat náhradníka.

Covid-19 disclaimer: Pokud budou v době konání akce budou v platnosti omezení, která akci znemožní uspořádat v daném termínu, buď budete mít zarezervované místo na náhradní termín, nebo vám vrátíme registrační poplatek v plné výši a vaše místo bude postoupeno do registrace na náhradní termín.