Tvorba postavy

Postavu si vytvoříš jednoduše – po vyplnění registračního formuláře ti zašleme stručného průvodce tvorbou postavy, který tě provede podstatnými body tvého charakteru (bude stručnější než byl minulý rok). Jak podrobně rozepíšeš tvůj charakter je čistě na tobě, pokud zvládáš hrát i bez obsáhlé historie, nenutíme tě ji sepisovat. Nebudeme na základě vašich příběhů připravovat žádné osobní zápletky nebo úkoly, určující je skupina či frakce k níž se tvá postava váže. Více informací budeme chtít znát spíše ve výjimečných případech (kněží, mágové, alchymisté – zhruba v tomhle pořadí), a to především kvůli navazujícím mechanikám. Nicméně i přesto doporučujeme alespoň projít lore světa a udělat si o něm nějakou představu.

Klíčovou vlastností tvého charakteru je příslušnost k frakci – od ní se bude odvíjet tvá herní náplň, jednotlivé frakce mají rozdílné cíle, kterých chtějí dosáhnout i způsoby, jakými tak chtějí činit. Nijak nebráníme tomu, aby tvá postava měla své vlastní cíle, naopak budeme jen rádi, pokud charakter nebude jen tupý dron, který plní úkoly pro danou skupinu. V neposlední řadě ti na základě příslušnosti pošleme před hrou doplňující informace, které by tvá postava měla znát. Nezapomeň, že frakce rovněž ve velké části případů určuje zemi, odkud tvá postava může pocházet, od čehož se odvíjí vše ostatní – přízvuk, odívání, styl boje atd.

Přenášení postav

Pokud chceš hrát za postavu z minulého ročníku, pokusíme se ti vyjít vstříc. Budeme rádi, když se do hry podívají charaktery, které si budou pamatovat něco z loňských událostí, nicméně jsme si vědomi toho, že do rozvržení frakcí se tvá postava nemusí vejít. Pokud máš pocit, že nevíš kam se svým charakterem, napiš nám (ideálně na mail) a zkusíme dojít nějakého kompromisu – ber ale prosím na vědomí, že ne vždy to bude možné.